MER Biofeedback® teraapia ärikliendile – ettevõtjatele, ettevõtete juhtivtöötajatele ja tippspetsialistidele.

MER Biofeedback® teraapia ärikliendile – ettevõtjatele, ettevõtete juhtivtöötajatele ja tippspetsialistidele.

Otsid võimalust, kuidas viia ennast või oma meeskonda uuele tasemele ja saavutada unistatud eesmärke? Soovid vabaneda sundmõtetest, hirmudest ja mentaalsest kurnatusest ning tunda end paremini? Kas Sinu mureks on pidev ärevus või tunned end läbipõlenuna? Või tahad hoopis suurendada motivatsiooni, enesekindlust, edendada karjääri, parandada suhteid, tõsta heaolu ja elada täisväärtuslikumat elu?

Meil on Sulle lahendus.

Lifekeskuses praktiseerime MER Biofeedback® teraapiat (ingl. Mental and Emotional Release Biofeedback) – Eestis ja maailmas ainulaadset meetodit alateadlike negatiivsete mõttemustrite, emotsioonide ning harjumuspäraste automaatmõtete tuvastamiseks ja vabastamiseks. Teraapiat viiakse läbi L.I.F.E. biotagasiside seadme abil. MER Biofeedback® teraapia on mitteinvasiivne ja negatiivsete kõrvalmõjudeta meetod, mis on välja töötatud üle 20 aasta pikkuse kogemuse põhjal, hõlmates rohkem kui 21 000 teraapia tundi.

Pildi autor: master1305, Freepik

MER Biofeedback® teraapia on uus terapeutiline suund, kus vastupidiselt enamikele teraapia liikidele räägib terapeut kliendist, mitte klient iseendast.

Antud terapeutilise lähenemise korral ei ole terapeudil vajadust küsida küsimusi ega kaardistada minevikus juhtunut. Seega – kui ei soovita, siis ei pea teraapiaseansil ise rääkima. Sellest tulenevalt ei ole kliendil vaja teraapiaseansi käigus meenutada ega kirjeldada negatiivseid minevikusündmusi või traumaatilisi kogemusi. MER Biofeedback® teraapia läbimine toetab emotsionaalset tasakaalu ja stabiilsust ning aitab hoida positiivset meeleolu.

Lifekeskus kutsub teid ja/või teie ettevõtte meeskonda avastama unikaalset lähenemist emotsionaalse intelligentsuse parandamiseks ja vaimse heaolu suurendamiseks. Emotsionaalne intelligentsus on võime mõista, hinnata ja juhtida enda emotsioone ning suhteid teistega. See on oskus, mis võimaldab meil navigeerida keerulistes olukordades, mõista teiste inimeste tundeid ja käitumist ning teha teadlikumaid otsuseid. See mängib olulist rolli enese mõistmises ja isiklikus arengus, aidates meil avastada oma tugevusi ning suurendada eneseteadlikkust ja enesekindlust.

Emotsionaalne intelligentsus aitab meil ka mõista ja ületada oma piiranguid ning teha positiivseid muutusi oma elus. See võimaldab meil teadlikult töötada oma emotsionaalsete reaktsioonide ja käitumismustritega, mis võivad meid takistada oma täieliku potentsiaali saavutamisel. Näiteks võib emotsionaalselt intelligentne inimene õppida, kuidas toime tulla hirmude, kahtluse ja negatiivsete mõttemustritega, mis võivad takistada tema isiklikku arengut. Ta suudab kriitiliselt hinnata oma tegusid ja valikuid ning võtta vastutust oma elu eest.

MER Biofeedback® teraapia tulemused

MER Biofeedback® teraapia aitab muuta harjumuspäraseid mõttemustreid, mis on tekkinud elukogemuste, sealhulgas trauma(de) tagajärjel. Näiteks kui ärevus, hirmud, viha, süütunne ja kurbus vähenevad, muutub inimene vähem vastuvõtlikuks automaatsetele stressireaktsioonidele. See omakorda aitab paremini kontrollida oma reaktsioone, keskenduda igapäevastele tegevustele ning teha paremaid valikuid ja otsuseid.

Enamus kliente on andnud meile positiivset tagasisidet juba pärast esimest teraapiaseanssi.

Lifekeskuse Tartu filiaal

Kliendid on kirjeldanud teraapia tulemusi järgmiselt:

Vähenenud sundmõtted, sh varasem mõtete segadus ja rohkus, n-ö virr-varr, on taandunud.

Vähenenud stress ja emotsionaalsed pinged (tööl, kodus, sh lähisuhetes) ning suurenenud stressitaluvus.

Vähenenud emotsionaalne ja vaimne kurnatus.

Vähenenud ärevus, paanika, hirmud, liigne muretsemine.

Võrreldes varasemaga suudetakse kiiremini leida ideid ja lahendusi tekkinud probleemidele ja konfliktidele.

Suurenenud enesekontroll ehk suudetakse paremini kontrollida oma reaktsioone teatud olukordade ja inimeste suhtes. Need, kes on eelnevalt esile toonud viha, ärrituvuse, pettumuse jms tundeid – need tunded lihtsalt ei käivitu enam nii nagu varasemalt.

Suurenenud enesemotivatsioon ehk võime jääda motiveerituks ja keskenduda oma eesmärkidele, hoolimata kogetavatest raskustest.

Parem arusaamine inimestest ning olemasolevast olukorrast üldisemalt.

Parem otsustusvõime ja rohkem inspiratsiooni muutuste elluviimiseks.

Hakatakse märkama oma elus toimuvaid protsesse (parem/selgem arusaamine) ja neid paremini juhtima (aktsepteerides, leides lahendusi ja stressi kontrolli all hoides).

Suurenenud teadlikkus iseendast, oma suhtumistest ja väärtustest (mida mina soovin, mida mitte; mis on minu jaoks õige, mis vale).

Parem kohanemisvõime (sh sotsiaalne kohanemisvõime) ja muutustega toimetulek.

Suurenenud julgus otsuseid vastu võtta ning soovitud muudatusi teha oma elukvaliteedi parandamiseks.

Parem enesehinnang, enesekindlus ja eneseusk.

Suurenenud eluenergia ja entusiasm.

Rohkem rõõmu, positiivsust ja tegutsemistahet.

Vähenenud tundepuhangud (ärrituvus, viha, agressiivsushood).

Paranenud kognitiivsed oskused ehk oskus erinevat infot (tekst, numbrid, ruumilised objektid jne) lugeda, mõista, olemasoleva teadmisega seostada, meelde jätta ja kasutada.

Mitu korda peaks teraapias käima?

Teraapia aitab kaasa uute positiivsete mõttemustrite kujunemisele, mis toetavad vaimset heaolu ja emotsionaalset tasakaalu.

Soovitame klientidel läbida vähemalt kolm seanssi, et saavutada märgatavamad ja püsivamad tulemused.

Pingelise elu- ja tööperioodi korral läbivad inimesed teraapiat pikema perioodi vältel. Teraapiaseansside läbimisel avaneb kliendil võimalus oma potentsiaali maksimeerida ning saavutada suuremat edu. Kahe seansi vahele võiks jääda lähtuvalt teraapia läbimise põhjusest kolm kuni kuus nädalat.

Kuidas toimub stressinäitajate testimine ja tasakaalustamine?

MER Biofeedback® teraapias mõõdab terapeut L.I.F.E. seadme abil kliendi sisepingeid ja stressinäitajaid heli, valguse ja värvidega ehk madalsagedustega. See meetod sarnaneb osaliselt nutikellade poolt kasutatavate meetoditega. Infovahetus biotagasiside seadme ja klientide vahel toimub spetsiaalsete andurite abil, mis on valmistatud silikoonist. Arvutiga ühendamiseks kinnitatakse seadme andurid ümber kliendi pea, randmete ja pahkluude. Andurid suhtlevad arvuti USB-pordi ja multifunktsionaalse liidesekastiga, et saata madalsageduslikke signaale.

Seadme abil testimine põhineb seosel „tegevus ja reaktsioon”, rakendades kliendile väljakutset („tegevus”) ja mõõtes inimese keha reaktsiooni, kui see väljakutsele vastab („reaktsioon”). Seadme kasutamine ei põhjusta kliendile ebamugavust. Enamik kliente tunneb end seansi ajal lõõgastunult.

MER Biofeedback® terapeut testib ja kirjeldab biotagasiside seadmega sünteesitud info põhjal kliendile, millised stressinäitajad tekitavad temas stressi ja pingeid ning takistavad elus edukalt edasi liikumist. Samal seansil ka vabastatakse/tasakaalustatakse biotagasiside seadme abil pingeid põhjustavad stressinäitajad.

Seansi ajal räägib terapeut kliendist positiivses vormis ning klient tunneb end turvaliselt. Terapeut annab teraapia ajal igale kliendile personaalseid positiivseid soovitusi elukvaliteedi parandamiseks.

Teraapiaseansi lõpus saab klient kaasa seansi käigus testitud ja tasakaalustatud stressinäitajatega aruande. Pärast seanssi tunneb enamik inimesi end lõdvestunult ja lõõgastunult.

Alusta teekonda eduni juba täna

MER Biofeedback® teraapia on võimas vahend enese parema mõistmise ja isikliku arengu teekonnal. Teraapiaseansside läbimine aitab meil paremini mõista ja juhtida oma emotsioone, luua tervislikke suhteid teistega ning avastada ja rakendada oma tõelist potentsiaali. MER Biofeedback® teraapia on investeering iseendasse ja oma tulevikku ning aitab saavutada suuremat vaimset heaolu.

Lifekeskuse Tallinna filiaal

Kui soovid MER Biofeedback® teraapiast rohkem teada,
siis kutsu meid oma ettevõttesse sellest rääkima.

Võta meiega ühendust:

Lifekeskuse klientide tagasiside – läbipõlemise kogemuslood

Lifekeskuses töötavad ainult vastava koolituse läbinud ja sertifitseeritud MER Biofeedback® terapeudid.

Ülle
Toomeoja

Ülle on pühendunud biofeedback teraapia praktiseerimisele alates 2003. aastast.

Angelika
Randjärv

Angelika on just läbi biofeedback teraapia praktiseerimise leidnud oma südame tee.

Veronika
Allas

Veronika teab kogemuslikult, et biofeedback teraapia abiga on võimalik jõuda sisemise rahuloluni.

Kristo Epner

Kristo soovib biofeedback terapeudina julgustada kliente võtma ette muudatusi oma elukvaliteedi parandamiseks.

Katrin
Kikerpill

Katrin aitab inimestel üles leida ja vabastada takistavad mõttemustrid, mis ei lase neil elu kergusega nautida.

Alice
Aav

Alice teab, et emotsionaalse keha tervendamine avab ukse füüsilise keha tervenemiseks.

Marili
Otstavel

Marili loodab biofeedback teraapia terapeudina pakkuda klientidele eneseleidmist ja -usaldamist.