Anu Sepp

Administraator

Anu Sepp lifekeskus administraator

Minu jaoks on äärmiselt oluline, et töö hõlmaks inimestega suhtlemist ja neile lisaväärtuse loomist. Läbi elu olen teinud tööalaseid valikuid, mis võimaldavad vahetut kontakti ja/või kellegi assisteerimist. Pärast keskkooli sekretäriks õppides ei osanud ma arvatagi kui tänuväärses valdkonnas ma antud tööd saan kunagi teha. Oma kogemuse põhjal tean, kuidas biofeedback teraapia L.I.F.E. seadme abil aitab lahendada minevikukogemustest tulenevaid piiranguid ning võimaldab läbi elu kergemalt ja rõõmsamalt edasi liikuda.

Minu siiras soov ja ühtlasi ka peamine tööülesanne on aidata meie poole pöörduvaid kliente. Minu roll on leida neile sobivaimad teraapiaajad. Samal ajal hoian silma peal keskuses toimuval ja hoolitsen terapeutide töö üldise sujuvuse eest. Selle kõige õnnestumisel tunnen suurt tänutunnet.

Väljaspool tööd aitavad mind tasakaalus hoida loodus ja loomad. Keskkonnateema on ka üldisemas plaanis mulle väga südamelähedane – kui vähegi võimalik, annan oma panuse selle hoidmisse ja kaitsmisse. Minu kodu asub looduse keskel ning avastan seal paljutki koos oma koertega jalutades. Erilised on minu jaoks kassid. Olgu selle tõestuseks asjaolu, et mul on neid kodus koguni kolm. Elu nende seltskonnas ei ole kunagi igav…kes teab kasside hingeelu, see ilmselt mõistab. Kui ma parasjagu tööl või kodus ei ole, võib mind leida mõnelt elurikastavalt kontserdilt või teatrietenduselt.